Strona korzysta z plików cookies, w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatnsości. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.     
 

Najlepsza oferta cenowa na rynkuKopia bazy danych - QNAP

 
Obniżki nawet do -75%

Wychodząc na przeciw cyber-bezpieczeństwu Państwa przedsiębiorstwa, prezentujemy system którego głównym zadaniem jest zabezpieczenie baz danych oprogramowania S-BEN POS . Schemat działania jest w swojej złożoności bardzo prosty! Oprogramowanie S-BEN tworzy kopie bazy danych, która poprzez VPN, FTP Standard lub  FTP z SSL/TLS, przenoszona jest na nośniki NAS Qnap'a, aby tam została zarchiwizowana . Proces exportu może następować  w przedziałach czasowych co : 24h , 12h , 6h , 3h , 1 h .

Qnap oferuje Państwu możliwość przechowywania kopi bezpieczeństwa programu zarządzającego stacją paliw , ale i innych wrażliwych danych przedsiębiorstwa . Funkcja tzw. “kopii migawkowej” pozwala tworzyć kopie całej zawartości Qnap'a która zostaje nadpisana w konfigurowalnym przedziale czasowym

Tomasz Nowicki
mobile: 668 360 876
@: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.