SZYBKA KASA PALIWOWA

SKP to innowacyjny produkt, który oferuje nie tylko kompleksowe rozwiązania w zakresie samoobsługi w sprzedaży towarów, ale także w sprzedaży paliw. Jego największą zaletą jest możliwość optymalizacji kadry pracowniczej oraz redukcja kolejek do stanowisk kasowych. Dzięki temu, dostosowuje się idealnie do potrzeb klienta, umożliwiając płynne i szybkie zakupy, co znacząco odciąża obsługę stacji paliw. Co więcej, SKP zapewnia możliwość integracji z dowolnym systemem oraz generuje paragon i fakturę, co sprawia, że jest kompletnym i wyjątkowym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorstwa.

SKP MAX

SKP Max to zaawansowane rozwiązanie, które zapewnia efektywną obsługę dzięki dedykowanemu stanowisku i wbudowanemu czytnikowi EAN. Ergonomiczne półki produktowe oraz 17-calowy monitor dotykowy ułatwiają klientom dostęp do produktów, zwiększając sprzedaż. Terminal kart i drukarka fiskalna umożliwiają płynne płatności, a komunikacja świetlna LED oraz wbudowany komputer zarządzający zapewniają klarowne informacje dla użytkowników. SKP Max to kompleksowe narzędzie podnoszące jakość obsługi i zadowolenie klientów.

SKP MINI

Idealne rozwiązanie dla każdej stacji, nawet tej posiadającej tylko jedno stanowisko kasowe. Wykorzystanie urządzeń takich jak komputer, drukarka fiskalna, czytnik kodów kreskowych, powoduje że jedynym kosztem jest zakup licencji oprogramowania. Odwrócenie monitora dotykowego, oraz szybkie przełączenie aplikacji pomiędzy SBEN a SKP, powoduje że kasjer może praktycznie natychmiast opuścić stanowisko i pomóc w tankowaniu LPG, odebrać dostawę czy skupić się na relacji z klientem. 

W celu uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt:

Tomasz Nowicki

+48 668 360 876

Almar IT Sp.z.o.o Sp. K.
Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny
ul. Wojska Polskiego 8 /4.08
41-208 Sosnowiec
NIP 646-292-98-74