S-Ben TankTerminal

S-Ben TankTerminal

Bezobsługowy TankTerminal paliwowy to automat umożliwiający sprzedaż i wydawanie paliwa bez udziału kasjera. Terminal obsługuje rabaty, tankowanie na karty klientów oraz drukuje bony paliwowe, które można wykorzystać przy następnym tankowaniu.

Szkieletem urządzenia TankTerminal jest jednobryłowa konstrukcja osadzona na przytwierdzonym do podłoża fundamencie. Specjalnie zaprojektowana obudowa pozwala utrzymać odpowiednie środowisko pracy wewnątrz urządzenia, a pomalowana proszkowo i ocynkowana metalowa powłoka zabezpiecza całość przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

Dzięki odpowiednim rozwiązaniom posiadacz TankTerminala ma dostęp z każdej strony do strategicznych podzespołów takich jak: akceptator banknotów, drukarka fiskalna, drukarka potwierdzeń, komputer, a służą do tego specjalne, zabezpieczone antywłamaniowym zamkiem drzwi rewizyjne.

Wychodząc na przeciw potrzebą rozpoznawania marki i logotypom, nasi kontrahenci są wstanie spersonalizować kolory obudowy oraz szatę graficzną inferfejsu na dotykowym ekranie głównym.

Faktura

Tank Terminal naszej firmy jest jedenym urządzeniem na rynku który pozwala klientom samodzielnie wygenerować fakturę Vat. Osoba tankująca poprzez dotykowy wyświetlacz, wprowadza wszystkie potrzebne dane do wystawienia dokumentu w odpowiednich polach z wykorzystaniem wygodnej klawiatury ekranowej.

Karta flotowa

Czytnik umieszczony nad terminalem kart płatniczych pozwala identyfikować kierowców za pomoca zbliżeniowych kart typu RFID. Wszystkie dokumenty wydrukowane w urządzeniu wpadają do specjalnie zaprojektowanej wrzutni która chroni je przed warunkami atmosferycznymi.

Wielowalutowość

Stacje znajdujące się na zachodniej ścianie Polski , i nie tylko mają możliwość akceptowania waluty Euro. Proces przewalutowania jest zawsze obarczony różnym kursem waluty na dany dzień.

Bony paliwowe

Bon posiada unikalny kod kreskowy dzięki czemu nie ma możliwości użycia go dwukrotnie. Różnica wynikająca z przedpłaconej kwoty, a ilości zatankowanego paliwa zostaje zwrócona w postaci bonu który może zostać użyty podczas następnego tankowania lub wymieniony w stacyjnej kasie na gotówkę.

Ekran dotykowy

Duży 21” dotykowy wyświetlacz z w pełni spersonalizowaną mapą interfejsu w sposób intuicyjny przeprowadza klientów przez całą transakcje. W obudowie urządzenia na prośbę klienta montowana jest również kamera cyfrowa, która rejestruje pole przed TankTerminalem w formie video oraz zdjęć.

Akceptator banknotów

TankTerminal jest wyposażony w akceptator banknotów posiadający połną certyfikację NBP. Dzięki drzwią rewizyjnym właściciel lub kierownik stacji ma możliwość wyjęcia specjalnej kasety z gotówką w celu rozliczenia, która dodatkowo jest zabezpieczona antywłamaniowym zamkiem zamykanym na klucz.

W celu uzyskania większej ilości informacji nt. TankTerminal prosimy o kontakt:

Tomasz Nowicki

+48 668 360 876

handel@almar.pl

Almar IT Sp. z.o.o. Sp. K.
ul. Wojska Polskiego 8
41-208 Sosnowiec

KRS: 0000448527
NIP: 6462929874
REGON: 24318796400000

Kontakt:

(32) 293 80 31
(32) 293 80 32
serwis@almar.pl

Zdalna pomoc: